0 0 zł

Regulamin

Zakupy w www.tamipol.eu

 

WARUNKI OGÓLNE

  1. Dostępny pod adresem www.tamipol.eu  sklep internetowy prowadzony jest przez TAMIPOL T.M.D. POLAŃSCY spółka jawna wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd  Rejonowy XXI Wydział Gospodarczy Sądu Rejestrowego w Poznaniu  pod numerem KRS0000228446                                                                                                                   Dane adresowe:

           TAMIPOL T.M.D. POLAŃSCY spółka jawna ul. Sowia 13a, 62-080 Tarnowo Podgórne

2. Sklep umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu oraz w sklepie stacjonarnym ( sklep stacjonarny czynny od poniedziałki do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00)

3. Ceny towarów w Sklepie, widoczne z panelu detalicznego,  są cenami detalicznymi brutto. Podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (są cenami brutto). Ceny te są wiążące dla stron w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Do ceny towaru należy doliczyć ewentualny koszt dostawy.

4. Przy większych zamówieniach możliwa jest negocjacja cen. Jeżeli zamawiasz większą ilość towaru, możesz skontaktować się z nami wcześniej i zapytać o możliwość zniżki.

5. Uwagi dotyczące funkcjonowania Sklepu prosimy kierować pod adres e-mail: biuro@tamipol.eu

 

SKŁADANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

1. Zamówienie w Sklepie może zostać złożone poprzez:

2. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza znajdującego się na stronie Sklepu. Przy zamówieniach składanych e-mail’em lub fax’em konieczne jest podanie przez Klienta danych zawartych we wspomnianym formularzu. Jeśli wszystko zostało wypełnione poprawnie, Klient otrzyma od Sklepu informację i zostanie poproszony o potwierdzenie zamówienia. Nie realizujemy zamówień, które nie zostały potwierdzone.

 

CZAS DOSTAWY

1. Wszystkie prezentowane w Sklepie towary są dostępne w naszym magazynie do natychmiastowej wysyłki a ich stany magazynowe są na bieżąco aktualizowane. Jedyne zastrzeżenie dotyczy przypadku gdy dwóch lub więcej Klientów w tym samym czasie będzie dokonywało transakcji dotyczącej tego samego towaru i ich łączne zamówienie przekroczy aktualny stan dyspozycyjny. W takim przypadku Klient zostanie niezwłocznie poinformowany o niemożliwości zrealizowania zamówienia na wybrany towar.

2. Klient wybiera pomiędzy dwoma formami dostawy:

  • Przesyłka kurierska wg opcji wskazanych na stronach transakcyjnych Sklepu.
  • Odbiór własny z magazynu firmy – pn.-pt. 8:00-16:00

3. Towar zostanie wysłany do Klienta najpóźniej na drugi dzień roboczy po złożeniu i potwierdzeniu zamówienia i zaksięgowaniu na koncie Sklepu przelewu od Klienta, gdy wybrał on taką formę płatności. Do czasu dostawy należy doliczyć 2 dni robocze (maksymalnie 3 dni w przypadku małych miejscowości) przy przesyłce kurierskiej.

4. Odpowiadamy za terminowość wysłania, nie możemy natomiast zagwarantować terminu doręczenia przez  firmę kurierską.

Mimo szczerych chęci, niekiedy zdarzają się opóźnienia wysyłki trwające 72 godziny. Jeśli zatem potrzebujesz towaru pilnie, "na już" - skontaktuj się z nami wcześniej i zapytaj, jakie są szanse dotarcia na czas.

Wszystkie paczki wysyłamy w sztywnym kartonie. Ryzyko ich zniszczenia podczas transportu jest bardzo małe.

5. Informacje o wystawieniu faktury prosimy przesłać od razu po zakupie. Dane do wystawienia faktury VAT prosimy przesłać emailem lub podczas składania zamówienia. Fakturę prześlemy z przesyłką. Standardowo do każdego produktu wystawiamy paragon.

6. Klient informowany jest niezwłocznie za pomocą e-mail’a o fakcie przekazania przez Sklep towaru Przewoźnikowi. W przypadku nie otrzymania przesyłki w terminach określonych w pkt. 3, klient powiadomi o tym Sklep, a ten złoży stosowne zapytanie lub reklamację u Przewoźnika. O fakcie złożenia reklamacji Klient zostanie poinformowany.

7. Wysyłka na inny adres:

Jeżeli chcesz zrobić prezent i wysłać towar na inny adres niż podczas rejestracji - wyślij dane w komentarzu do zamówienia lub w specjalnym polu podczas zamawiania. Do każdego towaru załączamy paragon / fakturę VAT. Jeżeli paczka ma być podarunkiem i nie mamy zamieszczać dowodu sprzedaży i wizytówki - poinformuj nas o tym! Dokumenty te możemy przesłać na Twój adres, po dopłacie za list wg. cennika Poczty Polskiej.

8. Mogą Państwo zwrócić produkty zakupione w sklepie internetowym w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Prosimy w takiej sytuacji o przesłanie odstąpienia od umowy.

 

ANULOWANIE ZAMÓWIEŃ

W celu anulowania zamówienia należy skontaktować się ze Sklepem. Anulowanie zamówienia jest możliwe tylko do czasu przekazania go do realizacji Przewoźnikowi.

 

FORMY PŁATNOŚCI

Naszym Klientom oferujemy następujące formy zapłaty za zamówiony towar:

1. Gotówka przy odbiorze (za pobraniem ):

Zapłacisz za przesyłkę podczas wizyty dostawcy. Przy tej formie płatności są doliczane koszty pobrania  przedstawione podczas zamówienia.

2. Przelew bankowy:

Zapłacisz przelewem bankowym. Dokładne informacje o odbiorcy zostaną umieszczone na stronie potwierdzenia zamówienia oraz w e-mailu potwierdzającym zamówienie.

Dane do przelewu:

Bank: mBANK( mBIZNES Konto )
Numer rachunku: 47 1140 2004 0000 3302 5142 1430

3. Odbiór osobisty ( GOTÓWKA ):

Zamówiony towar można odebrać osobiście w naszej firmie - adres podany na górze strony.

 

Uwaga!

Przy dużych zamówieniach zastrzegamy sobie prawo do określenia sposobu płatności.

 

REKLAMACJE

1. Towary oferowane w Sklepie są fabrycznie nowe. Uwzględniamy reklamacje z tytułu rękojmi wyłącznie w uzasadnionych przypadkach zgodnie z przepisami KC. Reklamacje dotyczące niewielkiej różnicy w kolorystyce towarów związane z parametrami monitora Klienta, nie stanowią podstawy do reklamacji towaru.

2. Ukryte wady techniczne towaru, jego niekompletność lub niezgodność z opisem na stronie internetowej Sklepu (wyłączając niewielkie różnice w wymiarach wynikające z liczbowych zaokrągleń) stwierdzone po otrzymaniu przesyłki są podstawą do uznania reklamacji, na złożenie której Klient ma 14 dni od daty otrzymania towaru.

3. Ewentualne Reklamację należy złożyć pisemnie i dostarczyć ja do naszej firmy listownie bądź osobiście. Sklep rozpatrzy reklamację Klienta w ciągu 14 dni powiadamiając o tym Klienta. W przypadku uznania reklamacji towar zgodnie z wolą Klienta zostanie wymieniony na pełnowartościowy a w przypadku braku analogicznego w magazynie zaproponowana zostanie zamiana na inny lub zwrot pieniędzy w ciągu 14-stu dni roboczych na wskazany przez Klienta rachunek.

4. Sugerujemy dokładne sprawdzenie stanu przesyłki i jej otwarcie w obecności doręczającego. Uszkodzenia mechaniczne towaru powstałe podczas transportu lub rozbieżności, co do zawartości przesyłki gdy opakowanie było uszkodzone i wskazywało na możliwość ingerencji osób trzecich podlegają reklamacji na podstawie protokołu sporządzonego przez Klienta i Przewoźnika. W przypadku gdy Przewoźnik odmówi podpisania protokołu nie należy przyjmować ani kwitować przesyłki i skontaktować się ze Sklepem.

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

1. Gwarantujemy Państwu możliwość zwrotu towaru zakupionego w naszym portalu, w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Przy zwrocie proszę uwzględnić aby:

  • produkty były nieużywany i nieuszkodzony przez Kupującego
  • produkt odsyłać wraz z dowodem zakupu
  • poinformować nas  o zamiarze zwrotu / wymiany zakupionego towaru

2. Towary wadliwe również podlegają wymianie. Konieczne jest dokładne opisanie wady. Wadą nie jest różnica w wyglądzie wynikająca z ustawień komputera, monitora itp.

W wypadku niemożności wymiany produktu na pozbawiony wad, zostaną zwrócone Państwu koszty na wskazany rachunek bankowy.

3. Nie ma możliwości zwrotu / wymiany towaru uszkodzonego przez Kupującego.

4. Nie przyjmujemy zwrotów za zaliczeniem pocztowym.

5. Koszty wymiany bądź zwrotu ponosi Klient. Ewentualne różnice w cenie zostaną uwzględnione podczas wymiany.

6. Konsument ma prawo wyboru w kwestii usunięcia niezgodności: naprawę lub wymianę na nowy produkt (jeśli to możliwe), obniżenie ceny lub zwrot pieniędzy i odstąpienie od umowy.

7. Aby zminimalizować niewygody związane z przekazaniem środków, prosimy do odsyłanego produktu dołączyć dane rachunku bankowego, na który mamy przelać środki.

8. Adres do odesłania towaru jest identyczny z adresem firmy.

9. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji Klient ma prawo do zwrotu kosztów reklamowanego towaru.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI, BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

1. Szczegółowe zasady polityki prywatności przedstawione są na stronie głównej Sklepu.

2. Każda wymiana informacji lub danych pomiędzy Klientem a Sklepem odbywa się za pomocą specjalnie skonstruowanych zabezpieczonych linków.

3. Klient proszony jest o podanie swoich danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia transakcji. Dane te w żaden sposób nie są udostępniane ani sprzedawane osobom czy firmom trzecim. Sklep przechowuje je w monitorowanym pomieszczeniu na serwerze, do którego dostęp mają jedynie upoważnione osoby.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z deklaracją, że Klient zapoznał się z regulaminem Sklepu i w pełni akceptuje jego warunki.

2. Pozostałe nie wymienione kwestie są regulowane przez Ustawę z dnia 30 maja 2014 r. (o prawach konsumenta y; Dz.U. 2014 poz. 827).

3. W kwestiach nie uregulowanych regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego, Prawa własności przemysłowej, Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz Ustawy o ochronie danych osobowych. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą Klienta na przetwarzanie przez Sklep jego danych osobowych zgodnie z Ust. z dnia 29 sierpnia 1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883). Klient może w każdej chwili, na podstawie pisemnego wniosku, zażądać wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawienia lub usunięcia.

4. Wszelkie sprawy sporne strony będą starały się rozwiązać na drodze polubownej a w razie niemożliwości osiągnięcia porozumienia spór rozstrzygany będzie przez właściwy Sąd.

 

KOSZTY DOSTAWY
  • Przesyłka Kurierska ( DHL ) – 18,30 PLN
  • Przesyłka Kurierska z pobraniem ( DHL ) – 35,00 PLN

Strefa niskich cen

Nowości

Regulamin firmy Tamipol Tarnowo Podgórne

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce prywatności sklepu tamipol.eu.